HAKKIMIZDA

BİZ KİMİZ?

1984 yılında şahsi (Mustafa Eker) olarak başladığım tarım işini 1994 yılında Eker Tarım Ürünleri Ltd.Şti bünyesi kapsamında genişleterek kurumsal hale getirmiş bulunmaktayım. Eker Tarım Ürünleri Ltd.Şti şirketi yıllar içinde kapsamını genişleterek nakliye hizmeti de vermeye başlamıştır.

Bunun yanında ürün yelpazesi de yıllar geçtikçe genişlemiş  hemen hemen narenciye kategorisi altında (portakal,limon,nar,mandalina,greyfurt …vs) ve bunların türevleri olan mayer limon gibi ürünleri de satışa  sunmuştur.Bu ürünlerimiz  bakımlı bahçelerimizden  ve birçoğu Finike’nin verimli,bereketli topraklarından çıkmakta ve çalışanlarımız tarafından narenciye paketleme tesisimizde işlenmektedir. Bahçe bakımı konusunda titizlikle çalışmakta olup zirai ilaç hususunda düzenli olarak bahçelere gereken ilaçlamaları yaptığımızı belirtmek isteriz.Bunun neticesi olarak da  kaliteli ürünlerimizi müşterilerimizin beğenisine sunmaya gayret etmekteyiz.

Narenciye paketleme tesisimizde seralarımızda yetişen sebzelerimiz, sebze paketleme ve işleme süreçlerinden geçirip satışa sunduğumuz geniş sebze ürün yelpazemizde yer almaktadır.

VİZYON

Eker Tarım Ürünleri Ltd.Şti. olarak vizyonumuz  Akdeniz bölgesinin verimli topraklarında yetişen narenciye ürünlerini   işleme,paketleme süreçlerini doğru biçimde uygulayarak  kaliteli halde müşterilerimizin ilgisine sunmak .Ürünlerimizin kalitesinden ödün vermeden  müşteri eleştiri ve kendi özeleştirilerimiz doğrultusunda her daim gelişime açık olmayı sürdürmekte vizyonumuz arasında yer almaktadır.Amacımız  narenciye ürünlerinin satışını gerçekleştirdiğimiz kitleyi büyütmek  sadece yurtiçi değil  yurtdışına da  Finike portakalını tanıtmaktır.  

MİSYON

Yapmış olduğumuz narenciye işini Eker Tarım Ürünleri Ltd.Şti olarak kurumsallaştırma amacımız daha geniş kitleye hitap edip ürün yelpazesini  de genişleterek bu alanda  büyümek ve firmamızı bu alanda geliştirmektir.